Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works perfect and charges my ipad fast
Color: White | Size: 2m/2 Pieces
Price: 18kr
2m/3 Pieces
1m/1 Piece
1m/2 Pieces
2m/1 Piece
1m/3 Pieces
2m/2 Pieces
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Pink |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se25032484271135334 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works perfect and charges my ipad fast
Color: White | Size: 2m/2 Pieces
Author: y***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
Color: White | Size: 1m/2 Pieces
Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Simple charger haven’t tested
Color: White | Size: 2m/1 Piece | 1 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are great value for money and as I am terrible with charging leads it’s easier and cheaper to get them from Shein !
Color: White | Size: 2m/3 Pieces | 1 photo(s)